Адміністрація закладу охорони здоров'я

ШЕРЕМЕТ Олег Іванович

Директор

1989 – 1995рр. навчався в Вінницькому державному медичному університеті ім. М.І. Пирогова та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педіатрія».

1996 - 1997рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Педіатрія» в Ямпільському територіальному медичному об’єднанні.

З 1997 року по 2001 рік працював дільничним лікарем – педіатрем Гонорівської лікарської амбулаторії.

З 2001 року по 2002 рік працював на посаді районного педіатра Ямпільської ЦРЛ.

З 2002 року був переведений на посаду заступника головного лікаря по медичному обслуговуванню населення.

З 2006 по 2014 рік працював на посаді районного педіатра, в 2014 році був переведений на посаду заступника головного лікаря з медичної частини Ямпільської ЦРЛ

З 2020 року – директор Ямпільської територіальної лікарні

І категорія за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я» та «Педіатрія».

ПІНТЯ Вікторія Петрівна

Медичний директор

1991 – 1996 рр. навчалася в Вінницькому державному медичному університеті ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».

1996 – 1997 рр. проходила інтернатуру на базі Ямпільської центральної районної лікарні та отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Неврологія».

Після закінчення інтернатури в 1997 році була переведена на посаду лікаря – невропатолога Ямпільської ЦРЛ.

З 1997 року по 2006 рік працювала лікарем – невропатологом поліклінічного та неврологічного відділення.

З 2006 року була переведена на посаду заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Ямпільської центральної районної лікарні.

З 2020 року - медичний директор Ямпільської територіальної лікарні

Вища категорія за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я» та «Неврологія».

ЦУРКАН Людмила Валентинівна

Заступник директора з економічних питань

У 2007 році закінчила Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Економіка підприємства»

Стаж роботи з 1995 року.