Обгрунтування поточний ремонт карнизу бувшого пологового відділення

Дата: 18.09.2023 15:13

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-09-18-005715-a)

Назва предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб Комунального некомерційного підприємства «Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради та норм чинного законодавства і зазначені в робочому проекті. Робочий проект на поточний ремонт карнизу бувшого пологового відділення розроблений на підставі: — дефектного акту від 18.08.2023р..Передбачено виконання робіт в повному обсязі, а саме:поточний ремонт карнизу бувшого пологового відділення.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва №66 за робочим проектом «Поточний ремонт карнизу бувшого пологового відділення КНП "Ямпільська територіальна лікарня" Ямпільської міської ради по вул. Пирогова, 1 в м. Ямпіль Вінницької області».