Забезпечення потреб закладу реактивами для системи аналізу крові

Дата: 19.02.2024 16:26

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/ або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі
UA-2024-02-20-002187-a

Підстава для публікації обгрунтування : постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Мета проведення закупівлі: забезпечення потреб закладу реактивами  для системи аналізу крові.

Замовник: Комунальне некомерційне підприємство « Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради.

ЄДРПОУ: 01982726

Вид процедури: Відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі  UA-2024-02-20-002187-a

Предмет закупівліДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні

Кількісні та медико-технічні характеристики предмета закупівлі

Код НК 024:2023

Назва товару

Медико-технічні вимоги

Од. виміру

Кіл-ть

52858 – Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro), набір, комбінація методів аналізу

Тест-картки для визначення глюкози та лактату

1. Зразки, не менше: артеріальна, венозна та капілярна кров.

2. Можливість використання гепаринізованої або неантикоагульованої крові.

3. Містить сенсори для кількісного аналізу, не менше: pH,pСO2, pO2, натрію, калію, іонізованого кальцію, хлориду, загального вмісту двоокису вуглецю, глюкози, лактату, азоту сечовини крові, креатиніну та гематокриту.

4. Мінімальна температура зберігання, не менше: 15 ℃.

5. Максимальна температура зберігання, не менше 30 ℃.

6. Об’єм зразка: не більше 95 мкл.

7. Фасування: 25 шт. в упаковці

8. Сумісність з аналізатором газів крові Ерос

набір

Розрахунок очікуваної вартості товарів розрахований методом порівняння ринкових цін.

Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Здійснено аналіз про ціну шляхом звернення до постачальників відповідної продукції, та отриманих прайс-листів.

Назва товару

Виробник

Ціна за одиницю товару, грн

Реактиви для системи аналізу крові epoc BGEM

ТОВ"Медична компанія Емпіріка"

Вартість предмета закупівлі – 99000,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі була здійснена на підставі пропозицій постачальників, відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275, з урахуванням ринкових цін та розрахунків на даний вид товарів/послуг на момент оголошення закупівлі).

Уповноважена особа

КНП «Ямпільська територіальна                           лікарня»

Тетяна Балабух