Забезпечення потреб закладу засобами дезінфекції
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/ або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі UA-2025-02-03-015182-a
Підстава для публікації обґрунтування : постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».
Мета проведення закупівлі: Забезпечення засобами дезінфекції заклад охорони здоров’я, створення належних санітарно-гігієнічних умов для життєдіяльності медичних працівників та пацієнтів у медичному закладі.
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство « Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради.
ЄДРПОУ: 01982726
Вид процедури: Відкриті торги з особливостями
Ідентифікатор закупівлі UA-2025-02-03-015182-a
Предмет закупівлі: ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ (ДК 021:2015 –24450000-3 – агрохімічна продукція).
НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ
№ п/п |
Найменування товару |
Одиниця виміру |
Кількість |
1. |
Засіб дезінфекційний «Бактеріозим» 5л. |
шт. |
100 |
2. |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» 1л. |
шт. |
100 |
3. |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» (фл. 100 мл) з помпою |
шт. |
2000 |
4. |
Засіб дезінфекцій «СефДез інстру» 5л. |
шт. |
15 |
5. |
Засіб дезінфекцій «Дез ТАБ нью» 1кг. |
шт. |
200 |
63385 Засіб для очищення медичного виробу |
Медико-технічні вимоги на засіб дезінфекційний
для достерилізаційного очищення, миття засіб дезінфекційний «Бактеріозим» (або еквівалент)
- Рідкий концентрований ферментний засіб для достерилізаційного очищення інструментів (включаючи ендоскопи) та миття поверхонь.
- Засіб на основі комплексу ферментів (протеаза, ліпаза, амілаза) у кількостях від 0,68 до 1,0%, спирту етилового до 10,0%, (діючі речовини); стабілізованих ферментів (маннаназа, пектиназа), амфотерних та неіногенних ПАР (у т.ч. екологічний ПАР - глюкопур foam) загальною кіль кількістю від 4 до 10%, 2-феноксіетанолу. З обов’язковими складовими: інгібітор корозії, регулятор рН, хелатний комплекс.
- Відсутність в складі препарату фарбників, хлору (та хлорутворюючих речовин), альдегидів, амінів, гуанідінів, кислот, бутандіолу, пропілових спиртів, ЧАС, триклозану.
- Робочі розчини засобу повинні мати відмінні змочувальні та миючі властивості, видаляти механічні, жирові, білкові, вуглеводні забруднення, залишки крові, секретів та інших біологічних рідин організму людини, залишки лікарських засобів тощо із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення; добре змиватися з оброблених об’єктів, не залишаючи нальоту, осаду, плям, низькопінні, не пошкоджують об’єкти, що виготовлені із металів, скла, термолабільних та термостабільних матеріалів.
- Завдяки спільній дії ферментного комплексу та натуральних поверхнево-активних речовин, самостійно розчинюються навіть ті забруднення, що важко видаляються, у т.ч. застарілі, прифіксовані (прикипілі) до поверхонь матеріалів (кров, слиз, сироватка, секрети, білкові, жирові та вуглеводні виділення та забруднення, біоплівки, хімічні речовини та реагенти, лікарські препарати, залишки рентгенконтрастних речовин та ін.) або які вже підсохли.
- Засіб екологічно безпечний – розпадається на речовини які не шкодять здоров'ю та екології. Призначений для застосування у закладах охорони здоров’я з метою:
- достерилізаційного очищення виробів медичного призначення із різних матеріалів: металу, скла, гуми, полімерних та інших матеріалів, включаючи стоматологічні (зокрема, ті, що обертаються, ендодонтичні, ортопедичні інструменти, відтиски, мости, коронки тощо); зонди усіх видів, катетери, хірургічні, мікрохірургічні інструменти, термочутливі матеріали для анестезії, у т.ч. маски, гнучкі та жорсткі трубки, катетери; наркозно-дихальна апаратура, шланги до наркозно-дихальної апаратури, обладнання і приладдя для анестезіології та інтенсивної терапії, ручним і механізованим способом;
- очищення, у т.ч. достерилізаційного очищення, гнучких і жорстких ендоскопів (гастро-, бронхо-, цисто-, колоно-, ректо-, артро-, ларинго-, гістеро-, лапаро-, дуоденоскопів та інших) та інструментів до них;
- миття та очищення (у т.ч. достерилізаційного очищення) лабораторного та іншого посуду, ємностей;
- видалення забруднень на білизні або плям, що важко видаляються (білкові та інші секрети, кров, жирові, та інші забруднення);
- миття поверхонь приміщень, обладнання, апаратури, устаткування, предметів догляду за хворими.
- Засіб придатний для очищення медичного інструментарію, ендоскопів та інструментів до них вручну, автоматизованим методом (у напівавтоматичних циркуляційних пристроях та у повністю автоматизованих машинах), в ультразвукових ваннах.
- Строк придатності робочих розчинів не менш 72 годин.
- Робочі розчини засобу не викликають корозії металів, не пошкоджують об'єкти, що виготовлені із корозійностійких і нестійких до корозії металів, термостабільних і термолабільних матеріалів, скла, гуми, каучуків, полімерних, пористих матеріалів та інших. Засіб має хорошу сумісність з матеріалами: сталь, мідь, латунь, цинк, залізо, алюміній, поліетилен, полістирол, акрилнітрилобутадієнстирол, поліметилметакрилат, полікарбонат, поліоксиметилен, поліетилентерефталат, поліамід-6, полісульфон, полівінілхлорид твердий та м'який; натуральний, бутадієнакрилонітрильний, ізобутенізопреновий та бутадієнстирольний, поліметилсилоксановий і фторований каучуки, хлоропренова гума, етиленпропілентерполімер, поліефіруретан, альгінат, силікони.
- Засіб може бути також використаний в підлогомийних, посудомийних, пральних машинах, ультразвуковому і циркуляційному мийному устаткуванні.
- Очищення поверхонь можливо проводити методом «двох відер» при витраті робочого розчину від 10 мл/м².
- Обробку та очищення, у т.ч. достерилізаційне дозволено проводити в присутності осіб не причетних до процесу очищення(пацієнтів, клієнтів, медичних працівників та інших).
- Можливість зберігання засобу при температурі від 0 °С до +35 °С. Споживчі властивості засобу після розморожування зберігаються.
- Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або витяг з державного реєстру деззасобів МОЗ).
- Засіб повинен бути виготовлений на виробництві яке має сертифікат на систему екологічного управління на відповідність ДСТУ ISO 14001, виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства, дійсний на дату розкриття пропозицій (потрібно надати копії сертифікатів виробника).
- Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ).
Код та назва відповідно до НК 024:2023 |
41550 Дезінфікуючі засоби для рук |
Медико-технічні вимоги
на засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук персоналу
«СефДез хенд» (або еквівалент)
- Засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук. Засіб на основі етилового спирту (в кількості від 70 % до 75%) з додаванням комплексу четвертинних амонійних сполук від 0,02 до 0,04% (амоній, алкілдиметилбензил-, хлорид та амоній, дидецилдиметил-, хлорид); октенідину дигідрохлорид, феноксіетанол, гліцерин, регулятор рН. Кількість діючих речовин не менше трьох.
- Можливість застосування засобу у відділеннях хірургічного, стоматологічного, акушерсько-гінекологічного, педіатричного профілю, відділень комбустіології, неонатології, реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених, операційних, діалізу крові, трансплантації органів і інших асептичних приміщень, боксів та зон, що мають підвищені вимоги до заходів асептики та антисептики
- Засіб повинен добре змочувати шкіру, не викликати сухості, подразнення, у т.ч. при багаторазовому застосуванні, зберігати еластичність та підтримує водно-жировий баланс шкіри.
- Можливість застосування засобу для антисептичної обробки дрібних пошкоджень шкіри персоналу та пацієнтів, просочування серветок одноразового використання для очищення і антисептичної обробки шкіри рук і тіла; антисептичної обробки шкіри стоп з метою профілактики грибкових захворювань, а також їх рецидивів; дезінфекції взуття з метою профілактики дерматомікозів; швидкої дезінфекції невеликих за площею, важкодоступних поверхонь.
- Можливість застосування засобу проти транзиторної, резидентної та патогенної мікрофлори шкіри. Засіб забезпечує пролонговану бактерицидну дію (включаючи збудників туберкульозу (у т.ч. Mycobacterium. terrae), дифтерії, внутрішньолікарняних інфекцій, у т.ч. антибіотикорезистентні, мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), синьогнійну паличку, Enterococcus faecalis, K. Pneumonia, Proteus mirabilis, Escherichia coli, Helicobacter pylori, Ps. Aeruginosa), віруліцидні (включаючи вірусні гепатити А, В, С, D, E, ВІЛ, рота-, корона-, норо-, поліома-, вакцинія-, герпес-, адено-, каліцівірусні інфекції, ентеровіруси (у т.ч. поліо-, віруси ECHO, Коксакі), збудників різних видів грипу, у т.ч. грип A(H5N1) «пташиний грип», A(H1N1) «свинячий грип»), кору та фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматомікози, Aspergillus niger, плісняві гриби) властивості.
- Засіб повинен відповідати Європейським стандартам EN 14348, EN 14476, EN 14561, EN 1276, EN 13624, EN 13727, EN 1650.
- Можливість застосування засобу для інактивації збудника поліомієліту при експозиції 30 секунд, у т.ч. в умовах органічного забруднення. Ефективність в присутності великої кількості забруднень органічного походження. Ефективність проти груп мікроорганізмів біоплівок
- Наявність пролонгованих бактерицидних властивостей, що зберігаються не менше 3-х годин (у т.ч. не менше 3-х годин під рукавичками); можливість продовжуватися до 5 годин ( в залежності від мікробного обсіменіння шкіри).
- Засіб належить до 4 класу небезпеки (малонебезпечна речовина), не володіє сенсибілізуючими властивостями, не виявляє канцерогенних, мутагенних, тератогенних та гонадотропних властивостей.
- Відсутність в складі препарату фарбників, віддушки, амінів, гуанідінів, хлоргексидину, кислот, бутандіолу, пропілових спиртів, триклозану, перекису водню, повідону, йоду. Відсутність знежирюючого очищення шкіри.
- Час гігієнічної обробки рук - 30 сек; хірургічної обробки рук не більше 1,5хв.
- Можливість зберігання при температурі від -30 °С до +35 °С. Засіб не втрачає своїх властивостей після разморожування.
- Гарантійний термін зберігання засобу не менш 5 років.
- Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ).
Код та назва відповідно до НК 024:2023 |
47631 Засіб дезінфікуючий для медичних виробів |
Медико-технічні вимоги на засіб для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, стерилізації медичних інструментів, дезінфекції поверхонь, генеральних прибирань «СефДез інстру» (або еквівалент)
- Засіб на основі комплексу активно-діючих речовин (аміни – 14 - 18%, ЧАС- 14- 18%, спирт ізопропіловий - не менше 5%) з наявністю інгібітора корозії, ПАР, хелатного комплексу. Кількість АДР 33% - 41%. Кількість діючих речовин у засобі не менш трьох.
2. Можливість застосування засобу для дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерилізаційного очищення (ручним і механізованим способом, в установках ультразвукового очищення) усіх видів виробів медичного призначення з різних матеріалів одноразового і багаторазового призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи для бронхоскопії, ларингоскопії, артроскопії, лапароскопії, гістероскопії, гастроскопії, колоноскопії, ехо-ендоскопії та інструменти до них (у т.ч. для ручної обробки, обробки у напівавтоматичних та повністю автоматизованих машинах); хірургічні (в тому числі мікрохірургічні), стоматологічні інструменти; зонди усіх видів, катетери, інтраопераційних та ехокардіографічних датчиків, термочутливі матеріали для анестезії, в т.ч. маски, трубки, шланги до наркозно-дихальної апаратури, стоматологічного обладнання, гідравлічних контурів для стоматологічних вузлів та стоматологічних відливок, слиновідсмоктуючі установки, плювальниці, ортопедичні інструменти, відтискні ложки), стоматологічні матеріали (відтиски з альгінату і силікону, зубопротезні заготовки, зліпки, мости, коронки, артикулятори) тощо у лікувально-профілактичних закладах усіх типів; для дезінфекції високого рівня ендоскопів; для дезінфекції та одночасного миття, дезодорування поверхонь приміщень (підлога, стіни, двері тощо), меблів, обладнання, медичних приладів, апаратів і устаткування (у т.ч. особливо-чутливих приладів та апаратів наркозно-дихальної апаратури, хірургічно-реанімаційних моніторів), датчиків ультразвукової апаратури, рентгенодіагностичного, радіологічного обладнання, апаратури та обладнання для комп’ютерної, магнітно- резонансної томографії, ангіографічних комплексів та інших видів обладнання); посуду, білизни, предметів догляду хворих, санітарно-технічного обладнання (зокрема, бальнеологічного, у т.ч. акрилових гідромасажних та інших ванн), прибирального інвентарю тощо; для стерилізації виробів медичного призначення з різних матеріалів одноразового і багаторазового призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи для бронхоскопії, ларингоскопії, артроскопії, лапароскопії, гістероскопії, гастроскопії, колоноскопії, ехо-ендоскопії та інструменти до них, хірургічні (в тому числі мікрохірургічні), стоматологічні інструменти.
3. Засіб добре сумісний з різними матеріалами хірургічних, стоматологічних інструментів (в т.ч. виробів з неіржавіючої сталі, міді, латуні, цинку, алюмінію, пластиків (поліетилен, полістирол, поліметил метакрилат, полікарбонат, поліоксіметилен, поліетилен терефталат, поліамід, полісульфон, м’якого та твердого полівініл хлорид, плексигласу, поліефіру, латексу, вітону, тефлону, силікону, альгінату, гідроколоїду), гум (натуральний, бутадієнстирольний, нітріловий, ізобутен-ізопреновий, хлоропреновий, фтороуглеродний каучук, етиленпропілендієн, полідиметилсилоксан, поліуретан) тощо.
4. Можливість застосування засобу в ультразвукових пристроях.
5. Відсутність у складі засобу альдегідів, хлору, гуанідінів, окисників, ферментів.
6. Широкий спектр антимікробної дії щодо бактерій (включаючи збудників туберкульозу у т.ч. Mycobacterium avium та Mycobacterium terrae, кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної етіології, у т.ч. резистентні штами внутрішньолікарняних інфекцій, зокрема, мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), ентерокок, синьогнійну паличку, протей, ешерихії (Enterohaemorrhagic E. coli 0157 (EHEC), Enterococcus faecalis, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, Helicobacter pylori, Ps. aeruginosa, ванкомицин-резистентний ентерокок (VRE), штами бактерій, продукуючі бета-лактамази широкого і розширеного спектрів (ESBL), та збудники інших внутрішньолікарняних інфекцій, у т.ч. антибіотикорезистентні), шигели, клостридії, сальмонели, клебсієли, легіонели, лептоспіри, ієрсінії, коринебактерії, стрептококи, стафілококи, менінгококи, особливо-небезпечні інфекції: чума, туляремія, черевний тиф, холера та інші види бактерій, вірусів (в т.ч. збудників гепатитів А, В, С, D, E, F, G, ВІЛ-інфекції, герпес-, рота-, корона-, каліці-, параміксо-, ханта-, вакцинія-, рота-, папова-, ентеро- (в т.ч. поліовірусні), респіраторно-синцитіальні, рино-, аденовірусні інфекції, SARS, лихоманка Ебола, збудників різних видів грипу та парагрипу, зокрема: A(H5N1) «пташиний грип», A(H1N1) «свинячий грип»), фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматомікози (у т.ч. трихофітії), плісняві гриби, (у т.ч. аспергильози)) та спороцидні властивості (B. subtilis, B. anthracoides, сибірка); засіб має овоцидні властивості проти збудників паразитарних хвороб (цист, ооцист найпростіших, яєць і личинок гельминтів, гостриків).
Засіб повинен бути протестовано відповідно до Європейських стандартів EN 13624, EN 13727, EN 14561, EN 14348, EN 14563, EN14476, EN13704.
7. Робочі розчини засобу не повинні подразнювати шкіру, слизові оболонки очей та верхніх дихальних шляхів. Складові речовини засобу не повинні виявляти сенсибілізуючих, гонадотропних, канцерогенних, мутагенних і тератогенних властивостей.
8. Робочі розчини засобу повинні мати змочувальні, миючі, емульгуючі та дезодоруючі властивості, не викликають корозії металів, не пошкоджувати вироби з металів, скла, термостабільних і термолабільних матеріалів, гуми, каучуків, полімерних матеріалів, штучної шкіри, кахлю, порцеляни, фаянсу, дерева та інших матеріалів; поверхні медичних приладів і устаткування з лакофарбовим, гальванічним і полімерним покриттям, не знебарвлювати і не зменшувати міцність тканин; не фіксувати органічні забруднення, мати високу миючу та знежирюючу дію, ефективно розчиняти та видаляти органічні та неорганічні забруднення (у т.ч. залишки крові, ліків, білкові, жирові та ін. види забруднень) з поверхонь, із внутрішніх каналів, порожнин та інших важкодоступних місць; добре змиватися, не залишати нальоту і плям на поверхнях об’єктів, що піддаються обробці; гомогенізувати мокротиння та інші виділення.
9. Наявність скороченого часу експозиції за режимом застосування для дезінфекції інструментів та іншіх виробів медичного призначення при парентеральних вірусних гепатитах (5-15хв) та туберкульозі (10-15 хвилин).
10. Можливість багаторазового застосування робочих розчинів засобу для дезінфекції виробів медичного призначення не менш ніж 28 діб.
11. Приготування робочих розчинів та дезінфекцію методом протирання, занурення та замочування (в закритому кришкою посуді) можна проводити в присутності осіб не причетних до процесу дезінфекції (пацієнтів, персоналу тощо).
12. Можливість проведення дезінфекції методом «двох відер» при витраті робочого розчину від 10 мл/м до 50 мл/м² поверхні, що піддається обробці в залежності від типу поверхонь, технічних характеристик обладнання та інвентарю яким проводиться прибирання.
13. Можливість приготування 2000 л робочого розчину для обробки поверхонь при парентеральних вірусних гепатитах.
14. Строк придатності не менш ніж 3 роки , можливість зберігання за температурою від - 20 до + 40°С . Засіб зберігає свої властивості після замерзання та подальшого розморожування.
15. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві яке має сертифікат на систему екологічного управління на відповідність ДСТУ ISO 14001, виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства, дійсний на дату розкриття пропозицій (потрібно надати копії сертифікатів виробника).
16. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві яке має сертифікат на систему управління якістю згідно ДСТУ ISO 9001, виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства, дійсний на дату розкриття пропозицій (потрібно надати копії сертифікатів виробника).
17. Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ).
Код та назва відповідно до НК 024:2019 |
47631 Засіб дезінфікуючий для медичних виробів |
Медико-технічні вимоги на
Засіб для дезінфекції поверхонь приміщень, обладнання,
дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення
«Дез ТАБ нью» ( або еквівалент)
1. Засіб на основі хлору у вигляді таблеток, що самостійно розчиняються у воді (в 1 кг - 333 таблетки.). Вміст активного хлору не менш 50%
2. Засіб на основі композиції трихлорізоціанурової кислоти – не менше 43.0%, натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти – не менше 20,0% (діючі речовини); допоміжні компоненти (у т.ч. гідрокарбонат та карбонат натрію - не менше 30%, антикорозійні добавки). Кількість діючих речовин не повинна бути менша двох.
3. Таблетки самостійно розчинюються у воді без перемішування
4. Можливість застосування засобу для дезінфекції, дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення.
5. Можливість застосування засобу для дезінфекції та миття поверхонь приміщень (стіни, підлога, двері, тверді меблі тощо), холодильного та технологічного обладнання, ємностей для зберігання питної води; білизни, предметів догляду хворих, санітарно-технічного обладнання, для знезараження виробів медичного призначення, виділень та біологічних рідин (кров, сироватка, мокротиння, промивні та змивні води тощо), посуду з під-виділень; спеціального одягу; контейнерів та інших місткостей для сміття, санітарного транспорту.
6. У складі засобу не повинні міститись: альдегіди, алкілполіглікольефіри, сульфат натрію, гуанідини, аміни, ЧАСи, ПАР, окисники, спирти та їх похідні, барвники, ароматизатор.
7. Зручність застосування (1 таблетка на 10 л води для обробки поверхонь при парентеральних вірусних інфекціях).
8 Можливість зберігання робочого розчину та багаторазового застосування для дезінфекції та ПСО протягом не менше 5 діб.
9. Засіб повинен пом’якшувати воду, мати миючі, змочувальні, емульгуючі, гомогенізуючі та відбілюючі властивості.
10. Засіб повинен мати антимікробні властивості щодо бактерій (включаючи збудників туберкульозу у т. ч. M. Terrae), кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної етіології, у т.ч. резистентні штами внутрішньолікарняних інфекцій, мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), ентерокок, синьогнійна паличка, протей, Helicobacter pylory, ешерихії, шигели, клостридії, сальмонели, клебсієли, легіонели, лептоспіри, ієрсінії, коринебактерії, стрептококи, стафілококи, менінгококи, збудники особливо-небезпечних інфекцій (чума, холера, туляремія), вірусів (в т.ч. збудників гепатитів А, В, С, ВІЛ-інфекції, герпес-, рота-, корона-, каліці-, параміксо-, ханта-, вакцинія-, папова-, ентеро- (в т.ч. поліовірусні), респіраторно-синцитіальні, рино-, аденовірусні інфекції, SARS, збудників різних видів грипу, зокрема: A(H5N1) «пташиний грип», A(H1N1) «свинячий грип»), фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматомікози, плісняві гриби) та спороцидні властивості.
Засіб протестовано відповідно до Європейських стандартів EN 13624, EN 13727, EN 14561, EN 14348, EN 14563, EN14476, EN 16615.
11. Можливість дезінфекції овочей, фруктів, яєць птиці.
12. Можливість застосування засобу для знезараження води басейнів, шахтних та трубчастих колодязів, каптажів, систем водопостачання та водовідведення, каналізаційних колодязів тощо, знезараження стічних вод (у т.ч. з інфекційних вогнищ, лікарень).
13. Термін зберігання засобу - 5 років
14. Кількість літрів робочого розчину, яку можна приготувати з одиниці концентрату (уп, кг,л) для дезінфекції різноманітних поверхонь з режимом дезінфекції об’єктів розчином деззасобу при крапельних інфекціях вірусної етіології, інфекціях з парентеральним механізмом передачі (включаючи збудників гепатитів А, В, С, вірус СНІД (ВІЛ), поліомієліт при часі експозиції не більше 60 хв - не менше 3300 л робочого розчину.
15. Можливість застосування засобу для обробки поверхонь при вірусних та бактеріальних інфекціях при експозиції 60 хв в концентрації не більше 0,015%
16. Можливість зберігання засобу при температурі від -25°С до + 40°С
17. Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ).
Розрахунок очікуваної вартості товарів розрахований методом порівняння ринкових цін.
Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.
Здійснено аналіз про ціну шляхом звернення до постачальників відповідної продукції, та отриманих прайс-листів.
Назва товару |
Виробник |
Ціна за одиницю товару, грн |
Засіб дезінфекційний «Бактеріозим» 5л. |
ТОВ «УНІВЕР-САН»
|
1600,00 |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» 1л. |
222,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» (фл. 100 мл) з помпою |
35,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез інстру» 5л. |
2500,00 |
|
Засіб дезінфекцій «Дез ТАБ нью» 1кг. |
266,00 |
|
|
|
|
Засіб дезінфекційний «Бактеріозим» 5л. |
ТОВ «ПРОМОДЕЗ» |
1602,00 |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» 1л. |
224,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» (фл. 100 мл) з помпою |
37,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез інстру» 5л. |
2500,00 |
|
Засіб дезінфекцій «Дез ТАБ нью» 1кг. |
268,00 |
|
|
|
|
Засіб дезінфекційний «Бактеріозим» 5л. |
ФОП ШРАМКО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ |
1610,00 |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» 1л. |
228,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» (фл. 100 мл) з помпою |
36,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез інстру» 5л. |
2505,00 |
|
Засіб дезінфекцій «Дез ТАБ нью» 1кг. |
267,00 |
Вартість предмета закупівлі – 345 791,00грн.
Очікувана вартість предмета закупівлі:
Очікувана вартість предмета закупівлі була здійснена на підставі пропозицій постачальників, відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275, з урахуванням ринкових цін та розрахунків на даний вид товарів/послуг на момент оголошення закупівлі).
Уповноважена особа КНП «Ямпільська територіальна лікарня» |
____________ Катерина ДАНИЛЕЦЬ |
|
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/ або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі UA-2025-02-03-015182-a
Підстава для публікації обґрунтування : постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».
Мета проведення закупівлі: Забезпечення засобами дезінфекції заклад охорони здоров’я, створення належних санітарно-гігієнічних умов для життєдіяльності медичних працівників та пацієнтів у медичному закладі.
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство « Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради.
ЄДРПОУ: 01982726
Вид процедури: Відкриті торги з особливостями
Ідентифікатор закупівлі UA-2025-02-03-015182-a
Предмет закупівлі: ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ (ДК 021:2015 –24450000-3 – агрохімічна продукція).
НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ
№ п/п |
Найменування товару |
Одиниця виміру |
Кількість |
1. |
Засіб дезінфекційний «Бактеріозим» 5л. |
шт. |
100 |
2. |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» 1л. |
шт. |
100 |
3. |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» (фл. 100 мл) з помпою |
шт. |
2000 |
4. |
Засіб дезінфекцій «СефДез інстру» 5л. |
шт. |
15 |
5. |
Засіб дезінфекцій «Дез ТАБ нью» 1кг. |
шт. |
200 |
63385 Засіб для очищення медичного виробу |
Медико-технічні вимоги на засіб дезінфекційний
для достерилізаційного очищення, миття засіб дезінфекційний «Бактеріозим» (або еквівалент)
- Рідкий концентрований ферментний засіб для достерилізаційного очищення інструментів (включаючи ендоскопи) та миття поверхонь.
- Засіб на основі комплексу ферментів (протеаза, ліпаза, амілаза) у кількостях від 0,68 до 1,0%, спирту етилового до 10,0%, (діючі речовини); стабілізованих ферментів (маннаназа, пектиназа), амфотерних та неіногенних ПАР (у т.ч. екологічний ПАР - глюкопур foam) загальною кіль кількістю від 4 до 10%, 2-феноксіетанолу. З обов’язковими складовими: інгібітор корозії, регулятор рН, хелатний комплекс.
- Відсутність в складі препарату фарбників, хлору (та хлорутворюючих речовин), альдегидів, амінів, гуанідінів, кислот, бутандіолу, пропілових спиртів, ЧАС, триклозану.
- Робочі розчини засобу повинні мати відмінні змочувальні та миючі властивості, видаляти механічні, жирові, білкові, вуглеводні забруднення, залишки крові, секретів та інших біологічних рідин організму людини, залишки лікарських засобів тощо із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення; добре змиватися з оброблених об’єктів, не залишаючи нальоту, осаду, плям, низькопінні, не пошкоджують об’єкти, що виготовлені із металів, скла, термолабільних та термостабільних матеріалів.
- Завдяки спільній дії ферментного комплексу та натуральних поверхнево-активних речовин, самостійно розчинюються навіть ті забруднення, що важко видаляються, у т.ч. застарілі, прифіксовані (прикипілі) до поверхонь матеріалів (кров, слиз, сироватка, секрети, білкові, жирові та вуглеводні виділення та забруднення, біоплівки, хімічні речовини та реагенти, лікарські препарати, залишки рентгенконтрастних речовин та ін.) або які вже підсохли.
- Засіб екологічно безпечний – розпадається на речовини які не шкодять здоров'ю та екології. Призначений для застосування у закладах охорони здоров’я з метою:
- достерилізаційного очищення виробів медичного призначення із різних матеріалів: металу, скла, гуми, полімерних та інших матеріалів, включаючи стоматологічні (зокрема, ті, що обертаються, ендодонтичні, ортопедичні інструменти, відтиски, мости, коронки тощо); зонди усіх видів, катетери, хірургічні, мікрохірургічні інструменти, термочутливі матеріали для анестезії, у т.ч. маски, гнучкі та жорсткі трубки, катетери; наркозно-дихальна апаратура, шланги до наркозно-дихальної апаратури, обладнання і приладдя для анестезіології та інтенсивної терапії, ручним і механізованим способом;
- очищення, у т.ч. достерилізаційного очищення, гнучких і жорстких ендоскопів (гастро-, бронхо-, цисто-, колоно-, ректо-, артро-, ларинго-, гістеро-, лапаро-, дуоденоскопів та інших) та інструментів до них;
- миття та очищення (у т.ч. достерилізаційного очищення) лабораторного та іншого посуду, ємностей;
- видалення забруднень на білизні або плям, що важко видаляються (білкові та інші секрети, кров, жирові, та інші забруднення);
- миття поверхонь приміщень, обладнання, апаратури, устаткування, предметів догляду за хворими.
- Засіб придатний для очищення медичного інструментарію, ендоскопів та інструментів до них вручну, автоматизованим методом (у напівавтоматичних циркуляційних пристроях та у повністю автоматизованих машинах), в ультразвукових ваннах.
- Строк придатності робочих розчинів не менш 72 годин.
- Робочі розчини засобу не викликають корозії металів, не пошкоджують об'єкти, що виготовлені із корозійностійких і нестійких до корозії металів, термостабільних і термолабільних матеріалів, скла, гуми, каучуків, полімерних, пористих матеріалів та інших. Засіб має хорошу сумісність з матеріалами: сталь, мідь, латунь, цинк, залізо, алюміній, поліетилен, полістирол, акрилнітрилобутадієнстирол, поліметилметакрилат, полікарбонат, поліоксиметилен, поліетилентерефталат, поліамід-6, полісульфон, полівінілхлорид твердий та м'який; натуральний, бутадієнакрилонітрильний, ізобутенізопреновий та бутадієнстирольний, поліметилсилоксановий і фторований каучуки, хлоропренова гума, етиленпропілентерполімер, поліефіруретан, альгінат, силікони.
- Засіб може бути також використаний в підлогомийних, посудомийних, пральних машинах, ультразвуковому і циркуляційному мийному устаткуванні.
- Очищення поверхонь можливо проводити методом «двох відер» при витраті робочого розчину від 10 мл/м².
- Обробку та очищення, у т.ч. достерилізаційне дозволено проводити в присутності осіб не причетних до процесу очищення(пацієнтів, клієнтів, медичних працівників та інших).
- Можливість зберігання засобу при температурі від 0 °С до +35 °С. Споживчі властивості засобу після розморожування зберігаються.
- Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або витяг з державного реєстру деззасобів МОЗ).
- Засіб повинен бути виготовлений на виробництві яке має сертифікат на систему екологічного управління на відповідність ДСТУ ISO 14001, виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства, дійсний на дату розкриття пропозицій (потрібно надати копії сертифікатів виробника).
- Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ).
Код та назва відповідно до НК 024:2023 |
41550 Дезінфікуючі засоби для рук |
Медико-технічні вимоги
на засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук персоналу
«СефДез хенд» (або еквівалент)
- Засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук. Засіб на основі етилового спирту (в кількості від 70 % до 75%) з додаванням комплексу четвертинних амонійних сполук від 0,02 до 0,04% (амоній, алкілдиметилбензил-, хлорид та амоній, дидецилдиметил-, хлорид); октенідину дигідрохлорид, феноксіетанол, гліцерин, регулятор рН. Кількість діючих речовин не менше трьох.
- Можливість застосування засобу у відділеннях хірургічного, стоматологічного, акушерсько-гінекологічного, педіатричного профілю, відділень комбустіології, неонатології, реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених, операційних, діалізу крові, трансплантації органів і інших асептичних приміщень, боксів та зон, що мають підвищені вимоги до заходів асептики та антисептики
- Засіб повинен добре змочувати шкіру, не викликати сухості, подразнення, у т.ч. при багаторазовому застосуванні, зберігати еластичність та підтримує водно-жировий баланс шкіри.
- Можливість застосування засобу для антисептичної обробки дрібних пошкоджень шкіри персоналу та пацієнтів, просочування серветок одноразового використання для очищення і антисептичної обробки шкіри рук і тіла; антисептичної обробки шкіри стоп з метою профілактики грибкових захворювань, а також їх рецидивів; дезінфекції взуття з метою профілактики дерматомікозів; швидкої дезінфекції невеликих за площею, важкодоступних поверхонь.
- Можливість застосування засобу проти транзиторної, резидентної та патогенної мікрофлори шкіри. Засіб забезпечує пролонговану бактерицидну дію (включаючи збудників туберкульозу (у т.ч. Mycobacterium. terrae), дифтерії, внутрішньолікарняних інфекцій, у т.ч. антибіотикорезистентні, мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), синьогнійну паличку, Enterococcus faecalis, K. Pneumonia, Proteus mirabilis, Escherichia coli, Helicobacter pylori, Ps. Aeruginosa), віруліцидні (включаючи вірусні гепатити А, В, С, D, E, ВІЛ, рота-, корона-, норо-, поліома-, вакцинія-, герпес-, адено-, каліцівірусні інфекції, ентеровіруси (у т.ч. поліо-, віруси ECHO, Коксакі), збудників різних видів грипу, у т.ч. грип A(H5N1) «пташиний грип», A(H1N1) «свинячий грип»), кору та фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматомікози, Aspergillus niger, плісняві гриби) властивості.
- Засіб повинен відповідати Європейським стандартам EN 14348, EN 14476, EN 14561, EN 1276, EN 13624, EN 13727, EN 1650.
- Можливість застосування засобу для інактивації збудника поліомієліту при експозиції 30 секунд, у т.ч. в умовах органічного забруднення. Ефективність в присутності великої кількості забруднень органічного походження. Ефективність проти груп мікроорганізмів біоплівок
- Наявність пролонгованих бактерицидних властивостей, що зберігаються не менше 3-х годин (у т.ч. не менше 3-х годин під рукавичками); можливість продовжуватися до 5 годин ( в залежності від мікробного обсіменіння шкіри).
- Засіб належить до 4 класу небезпеки (малонебезпечна речовина), не володіє сенсибілізуючими властивостями, не виявляє канцерогенних, мутагенних, тератогенних та гонадотропних властивостей.
- Відсутність в складі препарату фарбників, віддушки, амінів, гуанідінів, хлоргексидину, кислот, бутандіолу, пропілових спиртів, триклозану, перекису водню, повідону, йоду. Відсутність знежирюючого очищення шкіри.
- Час гігієнічної обробки рук - 30 сек; хірургічної обробки рук не більше 1,5хв.
- Можливість зберігання при температурі від -30 °С до +35 °С. Засіб не втрачає своїх властивостей після разморожування.
- Гарантійний термін зберігання засобу не менш 5 років.
- Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ).
Код та назва відповідно до НК 024:2023 |
47631 Засіб дезінфікуючий для медичних виробів |
Медико-технічні вимоги на засіб для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, стерилізації медичних інструментів, дезінфекції поверхонь, генеральних прибирань «СефДез інстру» (або еквівалент)
- Засіб на основі комплексу активно-діючих речовин (аміни – 14 - 18%, ЧАС- 14- 18%, спирт ізопропіловий - не менше 5%) з наявністю інгібітора корозії, ПАР, хелатного комплексу. Кількість АДР 33% - 41%. Кількість діючих речовин у засобі не менш трьох.
2. Можливість застосування засобу для дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерилізаційного очищення (ручним і механізованим способом, в установках ультразвукового очищення) усіх видів виробів медичного призначення з різних матеріалів одноразового і багаторазового призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи для бронхоскопії, ларингоскопії, артроскопії, лапароскопії, гістероскопії, гастроскопії, колоноскопії, ехо-ендоскопії та інструменти до них (у т.ч. для ручної обробки, обробки у напівавтоматичних та повністю автоматизованих машинах); хірургічні (в тому числі мікрохірургічні), стоматологічні інструменти; зонди усіх видів, катетери, інтраопераційних та ехокардіографічних датчиків, термочутливі матеріали для анестезії, в т.ч. маски, трубки, шланги до наркозно-дихальної апаратури, стоматологічного обладнання, гідравлічних контурів для стоматологічних вузлів та стоматологічних відливок, слиновідсмоктуючі установки, плювальниці, ортопедичні інструменти, відтискні ложки), стоматологічні матеріали (відтиски з альгінату і силікону, зубопротезні заготовки, зліпки, мости, коронки, артикулятори) тощо у лікувально-профілактичних закладах усіх типів; для дезінфекції високого рівня ендоскопів; для дезінфекції та одночасного миття, дезодорування поверхонь приміщень (підлога, стіни, двері тощо), меблів, обладнання, медичних приладів, апаратів і устаткування (у т.ч. особливо-чутливих приладів та апаратів наркозно-дихальної апаратури, хірургічно-реанімаційних моніторів), датчиків ультразвукової апаратури, рентгенодіагностичного, радіологічного обладнання, апаратури та обладнання для комп’ютерної, магнітно- резонансної томографії, ангіографічних комплексів та інших видів обладнання); посуду, білизни, предметів догляду хворих, санітарно-технічного обладнання (зокрема, бальнеологічного, у т.ч. акрилових гідромасажних та інших ванн), прибирального інвентарю тощо; для стерилізації виробів медичного призначення з різних матеріалів одноразового і багаторазового призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи для бронхоскопії, ларингоскопії, артроскопії, лапароскопії, гістероскопії, гастроскопії, колоноскопії, ехо-ендоскопії та інструменти до них, хірургічні (в тому числі мікрохірургічні), стоматологічні інструменти.
3. Засіб добре сумісний з різними матеріалами хірургічних, стоматологічних інструментів (в т.ч. виробів з неіржавіючої сталі, міді, латуні, цинку, алюмінію, пластиків (поліетилен, полістирол, поліметил метакрилат, полікарбонат, поліоксіметилен, поліетилен терефталат, поліамід, полісульфон, м’якого та твердого полівініл хлорид, плексигласу, поліефіру, латексу, вітону, тефлону, силікону, альгінату, гідроколоїду), гум (натуральний, бутадієнстирольний, нітріловий, ізобутен-ізопреновий, хлоропреновий, фтороуглеродний каучук, етиленпропілендієн, полідиметилсилоксан, поліуретан) тощо.
4. Можливість застосування засобу в ультразвукових пристроях.
5. Відсутність у складі засобу альдегідів, хлору, гуанідінів, окисників, ферментів.
6. Широкий спектр антимікробної дії щодо бактерій (включаючи збудників туберкульозу у т.ч. Mycobacterium avium та Mycobacterium terrae, кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної етіології, у т.ч. резистентні штами внутрішньолікарняних інфекцій, зокрема, мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), ентерокок, синьогнійну паличку, протей, ешерихії (Enterohaemorrhagic E. coli 0157 (EHEC), Enterococcus faecalis, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, Helicobacter pylori, Ps. aeruginosa, ванкомицин-резистентний ентерокок (VRE), штами бактерій, продукуючі бета-лактамази широкого і розширеного спектрів (ESBL), та збудники інших внутрішньолікарняних інфекцій, у т.ч. антибіотикорезистентні), шигели, клостридії, сальмонели, клебсієли, легіонели, лептоспіри, ієрсінії, коринебактерії, стрептококи, стафілококи, менінгококи, особливо-небезпечні інфекції: чума, туляремія, черевний тиф, холера та інші види бактерій, вірусів (в т.ч. збудників гепатитів А, В, С, D, E, F, G, ВІЛ-інфекції, герпес-, рота-, корона-, каліці-, параміксо-, ханта-, вакцинія-, рота-, папова-, ентеро- (в т.ч. поліовірусні), респіраторно-синцитіальні, рино-, аденовірусні інфекції, SARS, лихоманка Ебола, збудників різних видів грипу та парагрипу, зокрема: A(H5N1) «пташиний грип», A(H1N1) «свинячий грип»), фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматомікози (у т.ч. трихофітії), плісняві гриби, (у т.ч. аспергильози)) та спороцидні властивості (B. subtilis, B. anthracoides, сибірка); засіб має овоцидні властивості проти збудників паразитарних хвороб (цист, ооцист найпростіших, яєць і личинок гельминтів, гостриків).
Засіб повинен бути протестовано відповідно до Європейських стандартів EN 13624, EN 13727, EN 14561, EN 14348, EN 14563, EN14476, EN13704.
7. Робочі розчини засобу не повинні подразнювати шкіру, слизові оболонки очей та верхніх дихальних шляхів. Складові речовини засобу не повинні виявляти сенсибілізуючих, гонадотропних, канцерогенних, мутагенних і тератогенних властивостей.
8. Робочі розчини засобу повинні мати змочувальні, миючі, емульгуючі та дезодоруючі властивості, не викликають корозії металів, не пошкоджувати вироби з металів, скла, термостабільних і термолабільних матеріалів, гуми, каучуків, полімерних матеріалів, штучної шкіри, кахлю, порцеляни, фаянсу, дерева та інших матеріалів; поверхні медичних приладів і устаткування з лакофарбовим, гальванічним і полімерним покриттям, не знебарвлювати і не зменшувати міцність тканин; не фіксувати органічні забруднення, мати високу миючу та знежирюючу дію, ефективно розчиняти та видаляти органічні та неорганічні забруднення (у т.ч. залишки крові, ліків, білкові, жирові та ін. види забруднень) з поверхонь, із внутрішніх каналів, порожнин та інших важкодоступних місць; добре змиватися, не залишати нальоту і плям на поверхнях об’єктів, що піддаються обробці; гомогенізувати мокротиння та інші виділення.
9. Наявність скороченого часу експозиції за режимом застосування для дезінфекції інструментів та іншіх виробів медичного призначення при парентеральних вірусних гепатитах (5-15хв) та туберкульозі (10-15 хвилин).
10. Можливість багаторазового застосування робочих розчинів засобу для дезінфекції виробів медичного призначення не менш ніж 28 діб.
11. Приготування робочих розчинів та дезінфекцію методом протирання, занурення та замочування (в закритому кришкою посуді) можна проводити в присутності осіб не причетних до процесу дезінфекції (пацієнтів, персоналу тощо).
12. Можливість проведення дезінфекції методом «двох відер» при витраті робочого розчину від 10 мл/м до 50 мл/м² поверхні, що піддається обробці в залежності від типу поверхонь, технічних характеристик обладнання та інвентарю яким проводиться прибирання.
13. Можливість приготування 2000 л робочого розчину для обробки поверхонь при парентеральних вірусних гепатитах.
14. Строк придатності не менш ніж 3 роки , можливість зберігання за температурою від - 20 до + 40°С . Засіб зберігає свої властивості після замерзання та подальшого розморожування.
15. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві яке має сертифікат на систему екологічного управління на відповідність ДСТУ ISO 14001, виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства, дійсний на дату розкриття пропозицій (потрібно надати копії сертифікатів виробника).
16. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві яке має сертифікат на систему управління якістю згідно ДСТУ ISO 9001, виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства, дійсний на дату розкриття пропозицій (потрібно надати копії сертифікатів виробника).
17. Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ).
Код та назва відповідно до НК 024:2019 |
47631 Засіб дезінфікуючий для медичних виробів |
Медико-технічні вимоги на
Засіб для дезінфекції поверхонь приміщень, обладнання,
дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення
«Дез ТАБ нью» ( або еквівалент)
1. Засіб на основі хлору у вигляді таблеток, що самостійно розчиняються у воді (в 1 кг - 333 таблетки.). Вміст активного хлору не менш 50%
2. Засіб на основі композиції трихлорізоціанурової кислоти – не менше 43.0%, натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти – не менше 20,0% (діючі речовини); допоміжні компоненти (у т.ч. гідрокарбонат та карбонат натрію - не менше 30%, антикорозійні добавки). Кількість діючих речовин не повинна бути менша двох.
3. Таблетки самостійно розчинюються у воді без перемішування
4. Можливість застосування засобу для дезінфекції, дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення.
5. Можливість застосування засобу для дезінфекції та миття поверхонь приміщень (стіни, підлога, двері, тверді меблі тощо), холодильного та технологічного обладнання, ємностей для зберігання питної води; білизни, предметів догляду хворих, санітарно-технічного обладнання, для знезараження виробів медичного призначення, виділень та біологічних рідин (кров, сироватка, мокротиння, промивні та змивні води тощо), посуду з під-виділень; спеціального одягу; контейнерів та інших місткостей для сміття, санітарного транспорту.
6. У складі засобу не повинні міститись: альдегіди, алкілполіглікольефіри, сульфат натрію, гуанідини, аміни, ЧАСи, ПАР, окисники, спирти та їх похідні, барвники, ароматизатор.
7. Зручність застосування (1 таблетка на 10 л води для обробки поверхонь при парентеральних вірусних інфекціях).
8 Можливість зберігання робочого розчину та багаторазового застосування для дезінфекції та ПСО протягом не менше 5 діб.
9. Засіб повинен пом’якшувати воду, мати миючі, змочувальні, емульгуючі, гомогенізуючі та відбілюючі властивості.
10. Засіб повинен мати антимікробні властивості щодо бактерій (включаючи збудників туберкульозу у т. ч. M. Terrae), кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної етіології, у т.ч. резистентні штами внутрішньолікарняних інфекцій, мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), ентерокок, синьогнійна паличка, протей, Helicobacter pylory, ешерихії, шигели, клостридії, сальмонели, клебсієли, легіонели, лептоспіри, ієрсінії, коринебактерії, стрептококи, стафілококи, менінгококи, збудники особливо-небезпечних інфекцій (чума, холера, туляремія), вірусів (в т.ч. збудників гепатитів А, В, С, ВІЛ-інфекції, герпес-, рота-, корона-, каліці-, параміксо-, ханта-, вакцинія-, папова-, ентеро- (в т.ч. поліовірусні), респіраторно-синцитіальні, рино-, аденовірусні інфекції, SARS, збудників різних видів грипу, зокрема: A(H5N1) «пташиний грип», A(H1N1) «свинячий грип»), фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматомікози, плісняві гриби) та спороцидні властивості.
Засіб протестовано відповідно до Європейських стандартів EN 13624, EN 13727, EN 14561, EN 14348, EN 14563, EN14476, EN 16615.
11. Можливість дезінфекції овочей, фруктів, яєць птиці.
12. Можливість застосування засобу для знезараження води басейнів, шахтних та трубчастих колодязів, каптажів, систем водопостачання та водовідведення, каналізаційних колодязів тощо, знезараження стічних вод (у т.ч. з інфекційних вогнищ, лікарень).
13. Термін зберігання засобу - 5 років
14. Кількість літрів робочого розчину, яку можна приготувати з одиниці концентрату (уп, кг,л) для дезінфекції різноманітних поверхонь з режимом дезінфекції об’єктів розчином деззасобу при крапельних інфекціях вірусної етіології, інфекціях з парентеральним механізмом передачі (включаючи збудників гепатитів А, В, С, вірус СНІД (ВІЛ), поліомієліт при часі експозиції не більше 60 хв - не менше 3300 л робочого розчину.
15. Можливість застосування засобу для обробки поверхонь при вірусних та бактеріальних інфекціях при експозиції 60 хв в концентрації не більше 0,015%
16. Можливість зберігання засобу при температурі від -25°С до + 40°С
17. Засіб повинен бути зареєстрований в Україні у встановленому законодавством порядку (Надати копії декларації та сертифікату відповідності вимогам Технічного регламенту або підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ).
Розрахунок очікуваної вартості товарів розрахований методом порівняння ринкових цін.
Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.
Здійснено аналіз про ціну шляхом звернення до постачальників відповідної продукції, та отриманих прайс-листів.
Назва товару |
Виробник |
Ціна за одиницю товару, грн |
Засіб дезінфекційний «Бактеріозим» 5л. |
ТОВ «УНІВЕР-САН»
|
1600,00 |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» 1л. |
222,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» (фл. 100 мл) з помпою |
35,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез інстру» 5л. |
2500,00 |
|
Засіб дезінфекцій «Дез ТАБ нью» 1кг. |
266,00 |
|
|
|
|
Засіб дезінфекційний «Бактеріозим» 5л. |
ТОВ «ПРОМОДЕЗ» |
1602,00 |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» 1л. |
224,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» (фл. 100 мл) з помпою |
37,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез інстру» 5л. |
2500,00 |
|
Засіб дезінфекцій «Дез ТАБ нью» 1кг. |
268,00 |
|
|
|
|
Засіб дезінфекційний «Бактеріозим» 5л. |
ФОП ШРАМКО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ |
1610,00 |
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» 1л. |
228,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез хенд» (фл. 100 мл) з помпою |
36,00 |
|
Засіб дезінфекцій «СефДез інстру» 5л. |
2505,00 |
|
Засіб дезінфекцій «Дез ТАБ нью» 1кг. |
267,00 |
Вартість предмета закупівлі – 345 791,00грн.
Очікувана вартість предмета закупівлі:
Очікувана вартість предмета закупівлі була здійснена на підставі пропозицій постачальників, відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275, з урахуванням ринкових цін та розрахунків на даний вид товарів/послуг на момент оголошення закупівлі).
Уповноважена особа КНП «Ямпільська територіальна лікарня» |
____________ Катерина ДАНИЛЕЦЬ |
|